Plastikiniai bei aliuminio langai ir plastikinės bei aliuminio durys – pagrindinė įmonės „JOCZ“ veikla. „JOCZ“ įmonė įkurta 1986 m. kaip vykstančių Rytų Europoje ekonominių permainų ir kokybiškų, patikimų langų poreikio rinkoje rezultatas. Centrinė įmonės būstinė yra Ryn miestelyje prie Giżycko, Varmijos ir Mozūrijos vaivadijoje Lenkijoje, gražioje natūralios gamtos aplinkoje.

Firma_z_gory2

„JOCZ“ atstovė Lietuvoje yra UAB „JOCZ BALT“

„JOCZ“ atstovė užsienio kapitalo įmonė UAB „JOCZ BALT“ sėkmingai veikia Lietuvoje nuo 1998 m. iki šiol. Be abejonės, tai – aukštos visų savo gaminių kokybės, o ypač – paklausių plastikinių langų ir durų dėka.

Garbingu „JOCZ BALT“ vardo įvertinimu laikome 2011 m. sertifikatą, patvirtinantį, kad UAB „JOCZ“ yra tarp 5% stipriausiųjų įmonių Lietuvoje.

JOCZ kokybė

Įmonės veikla – tai ir nuolatinės investicijos į technologijas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, į tyrimų bei vystymosi programas, kurių pagrindinis tikslas yra maksimalus mūsų klientų lūkesčių pateisinimas itin aukštos kokybės „JOCZ“ plastikiniais bei aliuminio langais, durimis ir kitais, šiame tinklalapyje pristatomais, gaminiais.

UAB „JOCZ“ gamykloje naudojamos pažangiausios technologijos, užtikrinančios greitą ir tikslų, o kartais – ir precizišką, klientų poreikių patenkinimą. Esama įmonės vidaus tvarka ir tobuli, šiuolaikiški gamybos procesai kartu su nuolatiniais tyrimais, kuriuos atlieka įvairios specializuotos institucijos, garantuoja aukščiausią „JOCZ“ ženklo plastikinių bei aliuminio langų ir visų kitų gaminių kokybę.

Žinant, kad „vėliavą ne taip sunku iškelti, kaip sunku per kasdienybę nešti“ – siekdami stabiliai užtikrinti aukščiausią „JOCZ“ gaminių kokybę, operatyviai informuojame savo partnerius (plastikinių langų sudedamųjų dalių bei priedų gamintojus) apie naujausius klientų poreikius, svarbius plastikinių langų estetinės išvaizdos bei vartojimo patogumo tobulinimui.

Mes nesiekiame rekordų pagal pagamintus langų kvadratinius metrus arba jų kiekius. Mums svarbiausias yra žmogus ir aukštų jo lūkesčių pateisinimas, naudojantis „JOCZ“ įmonės langais ir durimis.

JOCZ ekologiškumas

Plastikiniai bei aliuminio langai ir durys bei visi kiti „JOCZ“ gaminiai yra ekologiški.
„JOCZ“ yra moderni, šiuolaikiška įmonė, kuriai svarbu išsaugoti ir švarią aplinką.

Visi mūsų įmonės pagaminti plastikiniai bei aliuminio langai ir durys yra pilnai perdirbami antriniam panaudojimui. Todėl atsakingai konstatuojame, kad visos „JOCZ“ technologijos ir plastikiniai bei aliuminio gaminiai yra ekologiški, kas šiais laikais itin svarbu, siekiant išsaugoti natūralią, neužterštą gamtą ir sveiką žmogų.

Aukštą plastikinių „JOCZ“ langų ekologiškumo įvertinimą patvirtina „GREENELINE“ sertifikatas.

JOCZ-BALT_sertifikatas12
apie-mus-jocz.pl