ĮGYVENDINTI OBJEKTAI

Apie mus

 

Mūsų įmonė UAB „JOCZ Balt” pradėjo savo veiklą 1998 metais. Mes atstovaujame Lenkijos įmonę „JOCZ”, kuri įsteigta 1986 m. Įmonės įkūrimas buvo atsakas į ekonominius pokyčius, vykstančius Lenkijoje, ir į statybos rinkos poreikį PVC ir aliuminio langams. Įmonės būstinė ir gamyklos yra Ryn mieste netoli Gižycko, Varmijos – Mozūrijos vaivadijoje.

DAUGIAU

Kodėl mes?

 AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

JOCZ gamykla, naudodama moderniausias gamybos technologijas, užtikrina greitą mūsų klientų neįprastų užsakymų įgyvendinimą. Kita vertus, įdiegtos vidaus kokybės valdymo procedūros ir faktas, kad Lenkijos institucijos, prižiūrinčios statybinių medžiagų kokybę, periodiškai atlieka bandymus, suteikia Jums užtikrintumą, kad gaminiai, pažymėti JOCZ ženklu, yra aukščiausios kokybės.

 

 KOMPLEKSINĖ PASLAUGA

Matavimai, konsultacijos, gamyba, transportas ir montavimas padaro įmonės JOCZ pasiūlymą kompleksiniu ir leidžia patenkinti aukštus klientų lūkesčius.

 

 SVARBIAUSIAS YRA KLIENTAS

Mūsų nedomina rekordai ir reitingai dėl pagamintų langų kv. metrų skaičiaus ir kt. Mums svarbiausia yra žmogus, kuris bus patenkintas mūsų gaminių kasdieniu naudojimu, pagrįstu saugumu, energijos vartojimo taupymo efektyvumu, ilgaamžiškumu, lengvu naudojimu ir dizainu.

Gaminame aukščiausios kokybės PVC langus, priešįsilaužiminius langus, energiją taupančius langus, plastikines bei priešįsilaužimines duris. Gaminame taip pat žiemos sodus bei fasadus, kurie užbaigia kiekvieno modernaus namo statybą.