Mūsų įmonė UAB „JOCZ Balt” pradėjo savo veiklą 1998 metais. Mes atstovaujame Lenkijos įmonę „JOCZ”, kuri įsteigta 1986 m. Įmonės įkūrimas buvo atsakas į ekonominius pokyčius, vykstančius Lenkijoje, ir į statybos rinkos poreikį PVC ir aliuminio langams. Įmonės būstinė ir gamyklos yra Ryn mieste netoli Gižycko, Varmijos – Mozūrijos vaivadijoje.

Įmonės JOCZ gyvavimo laikotarpis – tai nuolatinės investicijos, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas bei kiti veiksmai, kurių pagrindinis tikslas yra maksimalus kliento lūkesčių įgyvendinimas dėka mūsų gaminių kokybės.

JOCZ gamykla, naudodama moderniausias gamybos technologijas, užtikrina greitą mūsų klientų neįprastų užsakymų įgyvendinimą. Kita vertus, įdiegtos vidaus kokybės valdymo procedūros ir faktas, kad Lenkijos institucijos, prižiūrinčios statybinių medžiagų kokybę, periodiškai atlieka bandymus, suteikia Jums užtikrintumą, kad gaminiai, pažymėti JOCZ ženklu, yra aukščiausios kokybės.

IMG_0752

Mūsų nedomina rekordai ir reitingai dėl pagamintų langų kv. metrų skaičiaus ir kt. Mums svarbiausia yra žmogus, kuris bus patenkintas mūsų gaminių kasdieniu naudojimu, pagrįstu saugumu, energijos vartojimo taupymo efektyvumu, ilgaamžiškumu, lengvu naudojimu ir dizainu.

Mūsų komercinių biurų tinklo dėka tapo įmanoma tiesiogiai pasiekti galutinį Vartotoją ir nustatyti jo poreikius. Nuolatiniai darbuotojų apmokymai bei jiems suteikiama šiuolaikinė informacinė pagalba padeda mūsų Klientams pasirinkti langų variantą be suvaržymų.

Matavimai, konsultacijos, gamyba, transportas ir montavimas padaro įmonės JOCZ pasiūlymą kompleksiniu ir leidžia patenkinti aukštus klientų lūkesčius.

Orientuojamės į modernumą, o tai mums reiškia ir aplinkos apsaugą. Visų JOCZ įmonės darbuotojų darbas bei atsidavimas ekologijai lėmė antrinio gamybos atliekų panaudojimo sistemos įdiegimą, todėl galime su pasididžiavimu teigti, kad mūsų gaminiai ir technologijos yra visiškai ekologiški.